Hakkımızda  

Sipil Çelik, kurulduğu günden bu yana kaynaklı çelik imalatında kalite ve profesyonelliğin adresi olmuş, tamamlamış olduğu 100’ü aşkın proje ve toplamda 35 bin tonu aşkın imalatta tam müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 15.000 m2 kapalı ve 5.000 m2 açık alanı bulunan 1000 ton / ay üretim kapasitesine sahip tesisinde yerli ve yabancı yatırımcı, müşteri ve iş ortaklarının projelerinin imalatlarını ve montajlarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Sipil Çelik, her biri konusunda uzman olan, geniş teknik ve idari kadrosu ile EN 1090-2 Exc:3 seviyesinde yapısal çelik imalatı yapılan tesisinde, DIN EN ISO 3834-2 kaynak yeterlilik sertifikasyonu, 14001 çevre OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği, ISO 9001 Kalite yönetim sistemlerinin gereklilikleri başarı ile uygulanmaktadır.

Sipil Çelik, son yıllarda sektörün ihtiyacına yönelik olarak, endüstriyel yapısal çeliğin yanında,  Enerji – Soğutma  sektörüne yönelik hava soğutmalı kondenser (ACC) ve eşanjör imalatları ile otomotiv sektörüne yönelik tır şasi imalatlarını da “Tam Müşteri Memnuniyeti” ile söz verilen zamandan daha önce ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine teslim etmiş bulunmaktadır.